karmienie  Znaleziono 2 produktów.

Karmienie – akcesoria

Zdarzają się sytuacje, w których oczekiwane jest sprawne i łatwe przygotowanie mleka dla dziecka. Proponujemy praktyczne akcesoria do karmienia niemowląt: pojemniki na mleko w proszku oraz zestawy słoiczków, które rewelacyjnie sprawdzą się podczas spaceru czy dłuższej podróży oraz w nocy.  Tworzące butelkę zamykane kubeczki...

Zdarzają się sytuacje, w których oczekiwane jest sprawne i łatwe przygotowanie mleka dla dziecka. Proponujemy praktyczne akcesoria do karmienia niemowląt: pojemniki na mleko w proszku oraz zestawy słoiczków, które rewelacyjnie sprawdzą się podczas spaceru czy dłuższej podróży oraz w nocy.  Tworzące butelkę zamykane kubeczki, nakładane jeden na drugi, umożliwiają dozowanie dokładnie takiej ilości mleka, jaka jest potrzeba w danym momencie. Można używać jednego pojemniczka, lub skręcić ze sobą dwa lub trzy, zwiększając pojemność butelki. Dzięki specjalnej nakładce, wsypywanie proszku do butelki jest wyjątkowo łatwe.

Więcej

Pokazuje 1 - 2 z 2 produktów

  • 3 częściowy pojemnik do przechowywania mleka w proszku idealny podczas podróży lub na ciężkie noce, kiedy Twoje dziecko wymaga karmienia z butelki. W zależności od potrzeb można zabrać ze sobą jeden pojemniczek, skręcić ze sobą 2 lub 3. Nakładka ułatwiająca przesypywanie mleka do butelki.

    26,83 zł
     
  • Zestaw 3 słoiczków/miarek do przechowywania i mrożenia pokarmów dla dzieci. Pojemnośc słoiczków -> 150 ml, 300 ml oraz 500 ml. Dokładna i widoczna miarka na słoiczku ułatwia odmierzanie porcji. Nieużywane słoiczki zajmują mało miejsca - wystarczy włożyć jeden w drugi. Słoiczki można mrozić, podgrzewać w mikrofalówce oraz myć w zmywarce. Nie zawierają PVC.

    55,28 zł
     

karmienie

Check also

Płacę przez PayU
Rozumiem

Sklep Malinowy Koszyk korzysta z plików Cookies. W każdej chwili możesz dokonać zmian dotyczących tych plików w ustawieniach swojej przeglądarki