dywaniki  Znaleziono 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów

 • Dywan wykonany na szydełku ze sznurka bawełnianego o grubości 5mm. Jest bardzo mięsisty i gruby, wykorzystane kolory: pomarańczowy, żółty i wiśnia. Od spodu oklejony jest silikonowym antyopoślizgowym płynem. Możliwość zamówienia dywanika w dowolnych kolorach i rozmiarach. Czas oczekiwania: do 1,5 tygodnia.

  130,08 zł
   
 • Dywan wykonany na szydełku ze sznurka bawełnianego o grubości 5mm. Jest bardzo mięsisty i gruby, wykorzystane kolory: żółty i jasno czarny. Od spodu oklejony jest silikonowym antyopoślizgowym płynem. Możliwość zamówienia dywanika w dowolnych kolorach i rozmiarach. Czas oczekiwania: do 1,5 tygodnia.

  130,08 zł
   
 • Cudowny ręcznie wykonany kocyk na podłogę w kształcie niedźwiedzia. idealny jako pierwsza mata do zabawy. Świetny wzór, miękkie wypełnienie, zachwyci każde dziecko!

  129,27 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Mata na podłogę w kształcie niebieskiej Małpki FILIP. Idealna jako pierwsza mata do zabawy.Mata to autorska ilustracja nadrukowana na tkaninę bawełnianą polskiej produkcji, która posiada certyfikat OEKO-TEX. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych i bezpieczne dla dzieci. 

  150,41 zł Oczekiwanie na dostawę
   

dywaniki

Check also

Płacę przez PayU
Rozumiem

Sklep Malinowy Koszyk korzysta z plików Cookies. W każdej chwili możesz dokonać zmian dotyczących tych plików w ustawieniach swojej przeglądarki