układanki  Znaleziono 35 produktów.

Pokazuje 25 - 35 z 35 produktów

 • Te wyjątkowe puzzle wprowadzą Twoje dziecko w świat kolorów i zjawisk przyrodniczych. Mały twórca będzie mógł stworzyć tęczę, a także zestawiać i porównywać różne kolory. Dodatkowo dziecko będzie mogło z dostępnych elementów stworzyć dowolny kształt, który podsunie mu fantazja. 

  21,95 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Układanki Cyfrowe doskonale sprawdzą się w każdym przedszkolu, szkole, ale także w domu. Z ich pomocą dzieci z przyjemnością zagłębią się w fascynujący świat matematyki. Zabawka daje bardzo wiele możliwości dzieciom i nauczycielom. Każda tabliczka przedstawia jedną wypukłą cyfrę.

  153,66 zł
   
 • Wspaniała zabawka edukacyjna w postaci umieszczonej na stabilnej podstawie piramidy składającej się z kilku dających się zdjąć kolorowych elementów. Ułożona w całość kształtem przypomina człowieka. Zabawka pełni funkcję wspomagającą rozpoznawanie kształtów i kolorów oraz rozwija zdolności manualne Twojego maluszka.

  69,11 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Zestaw składa się z 3 rozmiarowych klocków towrzących 2,4,5 literowe nazyw zwierząt wraz z przepięknymi ilustracjami. 

  56,10 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Zestaw składa się z 3 rozmiarowych klocków towrzących 2,4,5 literowe nazyw zwierząt wraz z przepięknymi ilustracjami w języku angielskim.

  56,10 zł
   
 • Zestaw składa sie z 10 klocków, a zadaniem dziecka jest dopasowanie poszczególnych elementów do siebie, tak, aby powstał mysi labirynt. Z dugiej strony puzzle układają się w ciekawy rysunek. Dwustronna układanka o nietypowych wzorach pomoże rozwinąć kreatywność i wyobraźnię malucha. Jest także świetnym treningiem dla zręczności.

  65,04 zł
   
 • Piramida Przyjaciele w mieście składa się z 10 klocków wykonanych z najwyższej jakości kartonu. To doskonała zabawka dla Twojego dziecka już od pierwszego roku życia. Budowanie, ale też przewracanie wieży czy innych konstrukcji sprawi mu z pewnością dużo radości! Klocki mają różną wielkość, można układać je jeden na drugim lub też chować jeden w drugim w...

  58,54 zł
   
 • Jak się bawić?Polska dla dzieci: Zwierzęta to układanka z wyciętymi ośmioma obrysami zwierząt. Każde ze zwierząt można wyjąć, a następnie zadaniem dziecka jest dopasowanie odpowiedniego kształtu i rysunku do otworu na planszy. Z tyłu planszy wycięliśmy okrągłe dziury, ułatwiające małym rączkom wyjęcie poszczególnych elementów.

  20,32 zł
   
 • Tradycyjne drewniane klocki w nowej odsłonie. Trzy  klocki-kostki ułożone jeden na drugim zamocowane są w sposób umożliwiający niezależne ich obracanie wokół własnej osi. Zadaniem dziecka jest przekręcenie każdego klocka w taki sposób, aby dopasować poszczególne elementy układanki tworząc właściwy obrazek.

  34,96 zł
   
 • Pięknie wykonany drewniany dwustronny alfabet Gruffalo do nauki liter. Wszystkie słowa zostały zaczerpnięte ze świata Gruffalo i pięknie wydrukowane na bielonych bukowych klockach. Klocki można używać nie tylko do układania słów, ale także budowli. 

  101,63 zł
   
 • Piękna, drewniana układanka ZOO marki Bajo. Składa się z  9 drewnianych klocków z nadrukiem różnych zwierząt. Zadanie malucha polega na odpowiednim dopasowaniu do siebie wszystkich elementów tak, aby powstały scenki z życia ZOO. Zabawa uczy spostrzegawczości i logicznego myślenia.

  80,49 zł Oczekiwanie na dostawę
   

układanki

Check also

Płacę przez PayU
Rozumiem

Sklep Malinowy Koszyk korzysta z plików Cookies. W każdej chwili możesz dokonać zmian dotyczących tych plików w ustawieniach swojej przeglądarki