klocki/klocki drewniane  Znaleziono 23 produktów.

Klocki z drewna – klasyka, którą trzeba mieć

Zagwarantuj dziecku moc radości, wręczając klocki z drewna. Każda tego rodzaju zabawka drewniana to nie tylko doskonały sposób na zabawę, ale również rozwijanie kreatywności i trenowanie umiejętności manualnych.

Klocki drewniane dają dziecku nieograniczone możliwości zabawy już od wieku niemowlęcego. ...

Zagwarantuj dziecku moc radości, wręczając klocki z drewna. Każda tego rodzaju zabawka drewniana to nie tylko doskonały sposób na zabawę, ale również rozwijanie kreatywności i trenowanie umiejętności manualnych.

Klocki drewniane dają dziecku nieograniczone możliwości zabawy już od wieku niemowlęcego. Młodsze dzieci mogą układać proste wieże, zaś starsze – tworzyć skomplikowane budowle.

Klocki z drewna – oferta

Nasza oferta obejmuje klocki z drewna w szerokim wyborze. Proponujemy klasyczne klocki, klocki w formie układanek czy edukacyjne klocki z literkami oraz cyferkami.

Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych producentów, co jest gwarancją bezpieczeństwa oraz trwałości.

Sprawdź naszą propozycję już teraz.

Więcej

Pokazuje 1 - 23 z 23 produktów

 • Klocki z alfabetem w języku angielskim, składają się z 13 klocków. Na każdym klocku zostały umieszczone, literka pisana, słowo w języku angielskim oraz obrazek, który opisuje to słowo. Klocki pomogą w nauce alfabetu pisanego. Dodatkowo znajdą zastosowanie w nauce słów w języku angielskim. System obrazkowy jest doskonałą metodą do nauki języka.

  85,37 zł
   
 • Wspaniała zabawka edukacyjna zapewniająca dziecku rozrywkę oraz ucząca rozpoznawania cyferek i symboli matematycznych. Składa się z 40 kolorowych elementów w kształcie sześcianu. Każdy z nich posiada rysunek przedstawiający cyfry oraz znaki matematyczne. Zabawka wpływa na rozwój pamięci i koncentracji. Nieoceniona pomoc w nauce liczenia.

  80,49 zł
   
 • Wyjątkowe i trwałe klocki edukacyjne. Bawiąc się razem z dzieckiem uczymy je dodatkowo rozróżniać literki, kolory oraz tworzyć pierwsze słowa.

  80,49 zł
   
 • Zestaw drewnianych klocków z motywem bajki o Czerwonym Kapturku. Z trzech klocków maluch może ułożyć 4 różne obrazki przedstawiające postaci z bajki: Babcię, Leśniczego, Czerwonego Kapturka oraz wilka. 

  28,46 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Komplet kolorowych klocków ze zwierzątkami. Z klocków puzzli maluch może ułożyć nie tylko wizerunki zwierzątek ale także zbudować wieżę czy domek. Dodatkowo z każdej strony klocka znajduje się inna literka alfabetu, której dzieco może ułożyć nazwę zwierzątka.

  56,91 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Układanka składa się z 12 elementów. Na każdej ściance klocka namalowane są poszczególne elementy obrazka. Do ułożenia jest 12 zwierzątek: koń, nosorożec, panda, koala, lew, krab, żaba, jeleń, kura, kot, lis i krowa. Dodatkowo pod każdym obrazkiem znajduje się nazwa zwierzątka, co stanowi dodatkowy element zabawy i nauki.

  56,91 zł
   
 • Drewniane puzzle ze ślicznymi grafikami. Układanka w angielskiej wersji językowej. Urocze obrazki różnych przedmiotów nie pozwolą twojemu dziecku popełnić błędu podczas układaniu ich nazw. Te puzzle wyróżniają bardzo ładne ilustracje graficzne. Zestaw doskonale sprawdzi się zarówno podczas zabawy, jak również nauki liter.

  56,91 zł
   
 • estaw 40 drewnianych klocków Kubix z literami i cyframi to godziny wspaniałej zabawy. Kolorowe klocki zachęcą dziecko do nauki literek i cyferek. Wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów i pomalowane farbami na bazie wody, dzięki czemu są bezpieczne dla dziecka. Zestaw składa się z 40 sztuk klocków, które będą służyć dziecku już od 18 miesiąca...

  77,24 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Piramida francuskiej marki Janod składa się z 10 klocków wykonanych z najwyższej jakości kartonu. Doskonałe już dla rocznego dziecka, któremu zarówno budowa wieży, jak i jej przewracanie sprawi dużo radości! Zabawka wspiera rozwój umiejętności motorycznych i koordynacji. Klocki można układać jeden na drugi lub budować z nich różne konstrukcje.

  58,54 zł
   
 • Drewaniane klocki z 16-elementami w zestawie. Maluch może z nich stworzyć 5 przykładowych budowli lub kompletnie inne wymyślone przez siebie konstrukcje. Klocki są idealnym treningiem dla zręczności, motoryki i sprawności dziecka. Dodatkowo rozwijają wyboraźnię i kreatywne myślenie. Klocki mają kolorowe nadruki co sprawia, że są trwalsze.

  60,98 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Zestaw drewnianych klocków z motywem smoków. Z trzech klocków maluch może ułożyć 4 różne obrazki przedstawiające różne smoki.

  28,46 zł
   
 • Drewniany wózeczek można ciągnąć na wygodnym sznureczku lub traktować jako pudełko na klocki czy podstawkę do ich układania. W zestawie są 22 klocki różnych rozmiarów i kształtów – można z nich ułożyć obrazek, przedstawiający misia w lesie, słoneczko, drzewo, grzybki i jezioro. Zabawka jest estetycznie wykonana, a szeroki rozstaw kół zapewnia jej stabilność.

  126,02 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Sercem zestwau jest książeczka edukacyjna zawierająca 50 propozycji zabaw i 19 ćwiczeń gimnastycznych z wykorzystaniem tuby po klockach. Klocki to jedna z najbardziej kreatywnych i rozwijających zabawek. Uczą szeregu umiejętności, angażują i bawią Dziecko może z nich wyczarować niezwykłą konstrukcję. 

  121,14 zł
   
 • Sercem zestwau jest książeczka edukacyjna zawierająca 50 propozycji zabaw i 19 ćwiczeń gimnastycznych z wykorzystaniem tuby po klockach. Klocki to jedna z najbardziej kreatywnych i rozwijających zabawek. Uczą szeregu umiejętności, angażują i bawią Dziecko może z nich wyczarować niezwykłą konstrukcję. 

  121,14 zł
   
 • Drewniane klocki polskiej marki Tobe, to nie tylko idealny sposób na zabawę, ale także na naukę języka angielskiego dla każdego dziecka. Układanka składa się z 26 drewnianych klocków, zawierających genialene graficznie obrazki, literki oraz słowa o tematyce leśnej.

  54,47 zł
   
 • Kto powiedział, że klocki muszą być prostymi kawałkami drewna? Bioblo są kolorowe i mają unikalną strukturę plastra miodu. Otwiera to wiele nowych możliwości: można ich używać do puszczania baniek, tworzenia kolorowych wzorów i unikalnych przestrzennych obrazów. A jeśli ułożymy je wokół lampy lub latarki, otrzymamy niesamowite kolory i efekty świetlne! 

  130,08 zł
   
 • Kultowa, wielokrotnie nagradzana gra Activity teraz w wersji dla graczy od 8 lat. Narysuj "kieszeń", opisz "ciekawość", pokaż na migi "naleśnik"... nim upłynie czas! Gracze na zmianę losują hasła i próbują je przedstawić pozostałym uczestnikom na jeden z trzech sposobów: rysując, opisując słownie, lub za pomocą pantomimy. Jeśli ktoś odgadnie hasło, pionek...

  51,22 zł
   
 • Zestaw 32 kartonowych klocków Kubix z literami, znakami interpunkcyjnymi i zwierzętami to godziny wspaniałej zabawy. Kolorowe klocki zachęcą dziecko do nauki literek. Wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Zestaw składa się z 32 sztuk klocków, które będą służyć dziecku już od 24 miesiąca życia, przez wiele kolejnych lat.

  99,19 zł
   
 • Komplet drewnianych klocków z literkami. Z klocków maluch może zbudować wysoką wieżę, długiego węża, domek lub inną ciekawą budowlę. Klocki na każdej stronie mają inną literkę alfabetu, dzięki czemu doskonale sprawdzą się podczas nauki alfabetu i tworzenia słów. Zestaw fantastycznie rozwija wyboraźnię i kreatywne myślenie.

  77,24 zł
   
 • Piękna i estetyczna układanka z klocków marki Bajo z pięknymi ilustracjami przedstawiającymi smoka i księżniczkę to mądra i piękna zabawka dla maluchów i przedszkolaków.

  34,96 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Tradycyjne drewniane klocki w nowej odsłonie. Trzy  klocki-kostki ułożone jeden na drugim zamocowane są w sposób umożliwiający niezależne ich obracanie wokół własnej osi. Zadaniem dziecka jest przekręcenie każdego klocka w taki sposób, aby dopasować poszczególne elementy układanki tworząc właściwy obrazek.

  34,96 zł
   
 • Piramida Zabaw to wyjątkowe kartonowe klocki. Dwujęzyczne nazwy, w połączeniu z pięknymi kolorowymi zdjęciami zwierząt, wspomagają rozwój słownictwa i wzmagają apetyt poznawczy dziecka. Cyfry i ich graficzna ilustracja wspomagają naukę liczenia.

  48,70 zł
   
 • Piramida Zabaw to wyjątkowe kartonowe klocki. Dwujęzyczne nazwy, w połączeniu z pięknymi kolorowymi zdjęciami owoców i warzyw, wspomagają rozwój słownictwa i wzmagają apetyt poznawczy dziecka. Cyfry i ich graficzna ilustracja wspomagają naukę liczenia.

  48,70 zł
   

klocki/klocki drewniane

Check also

Płacę przez PayU
Rozumiem

Sklep Malinowy Koszyk korzysta z plików Cookies. W każdej chwili możesz dokonać zmian dotyczących tych plików w ustawieniach swojej przeglądarki