puzzle  Znaleziono 84 produktów.

Pokazuje 25 - 48 z 84 produktów

 • Cudowne i wielobarwne puzzle! Po porach roku będziemy jeździć tandem na wiosnę, żeglować po morzach latem, jesienią zbierać liście, a zimą dobrze się bawić w śniegu z naszymi przyjaciółmi, małymi wilkami.

  85,00 zł
   
 • Puzzle Cyferki-traktor to połączenie zabawy i nauki. Składają się z 12 elementów – ciągnika i jego przyczepek, na których znajdują się kolejne cyfry od 1 do 10 oraz odpowiednia liczba roślin lub zwierząt. To świetna forma opanowywania sztuki liczenia. Obrazek najlepiej układać na podłodze, ponieważ jest dość długi. Wykonany został z solidnego kartonu i...

  78,00 zł
   
 • Puzzle obserwacyjne Stadnina francuskiej marki Janod to zabawka idealna dla starszych dzieci, zwłaszcza tych o już sprecyzowanych upodobaniach. Wymaga precyzji i skupienia, zawiera drobne elementy, a poprzez zabawę uczy również wielu rzeczy o koniach, opiece nad nimi i aktywnościach z nimi związanych. 

  89,00 zł
   
 • Zestaw drewnianych klocków z motywem smoków. Z trzech klocków maluch może ułożyć 4 różne obrazki przedstawiające różne smoki.

  35,00 zł
   
 • Puzzle Mapa Gigant to zabawka idealna dla starszych dzieci, ponieważ łączy naukę z zabawą, ale wymaga też precyzji i skupienia. Puzzle składają się aż z 300 drobnych elementów. Układając je, dzieci poznają kontynenty i ich mieszkańców, zwierzęta, roślinność oraz aktywności ludzi z całego świata. Puzzle zostały wykonane z trwałego kartonu o kształtach,...

  97,00 zł
   
 • Puzzle obserwacyjne Szkoła to zabawka idealna dla starszych dzieci, zwłaszcza tych o już sprecyzowanych upodobaniach. Wymaga precyzji i skupienia, zawiera drobne elementy, a poprzez zabawę uczy również wielu rzeczy o zachowaniu w szkole, przebiegu lekcji i przerw, zabawach z kolegami, posiłkach w stołówce. 

  89,00 zł
   
 • Puzzle Las to duża układanka, która po złożeniu przeniesie dziecko do bajkowego lasu, gdzie roślinność i stworzenia (m.in. lisek, jeżyk, sowa) mają piękne, niebanalne kolory i są bardzo przyjazne. Puzzle składają się z 24 sporych elementów. Wykonane zostały z trwałego kartonu o kształtach, które pozwalają na łatwe łączenie elementów. 

  78,00 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Puzzle Ocean to duża układanka, która po złożeniu przeniesie dziecko w świat bajkowego oceanu, gdzie roślinność i stworzenia (m.in. wieloryb, pingwiny i mewy) mają piękne, niebanalne kolory i są bardzo przyjazne. Puzzle składają się z 24 sporych elementów. Wykonane zostały z trwałego kartonu o kształtach, które pozwalają na łatwe łączenie elementów.

  79,00 zł
   
 • Duży zestaw puzzli sensorycznych składa się z 20 elementów. Ułożony z nich obrazek przedstawia życie w lodowej krainie. Jej mieszkańców dziecko może poznać także sensorycznie – sierść czy skóra siedmiu zwierząt wykonane zostały z teksturowanych materiałów. Dotykanie różnorodnych tekstur imituje prawdziwe wrażenia empiryczne i rozwija dziecięcy zmysł dotyku.

  78,00 zł
   
 • Drewniane puzzle sensoryczne Zwierzęta ZOO pozwalają nie tylko zapoznać się z różnymi gatunkami zwierząt, ale poznać także dotyk futerka zwierzątka. Zestaw składa się z 7 elementów: 6 drewnianych elementów, które należy dopasować do odpowiednich zwierząt oraz 1 drewnianej planszy z wgłębieniami w namalowanych na niej postaciach tych zwierząt (małpa, lew,...

  75,00 zł
   
 • Puzzle hiszpańskiej firmy Londji stworzone są z wysokiej jakości produktów. Układanie puzzli wspiera koordynacje ruchową i wzrokową oraz umiejętności logicznego myślenia. Puzzle to zbiór 36 elementów które przeniosą maluchy do świata przyjaciół.

  89,00 zł
   
 • Duże, kolorowe puzzle składające się z 36 elementów hiszpańskiej firmy Londji. Z piękną ilustracją w stylu retro autorstwa Txell Darne, która przeniesie Waszego Malucha do świata bajki o Czerwonym Kapturku. Puzzle wykonane z wysokiej jakości tektury i papieru pochodzących z recyklingu (produkt Eco-Friendly). Zapakowane w starannie wykonane, twarde...

  89,00 zł
   
 • Duże, kolorowe puzzle składające się z 36 elementów hiszpańskiej firmy Londji. Z piękną ilustracją w stylu retro autorstwa Àfrica Fanlo, która przeniesie Waszego Malucha do świata bajki o Trzech Małych Świnkach. Puzzle wykonane z wysokiej jakości tektury i papieru pochodzących z recyklingu (produkt Eco-Friendly). Zapakowane w starannie wykonane, twarde...

  89,00 zł
   
 • Puzzle hiszpańskiej firmy Londji stworzone są z wysokiej jakości produktów. Układanie puzzli wspiera koordynacje ruchową i wzrokową oraz umiejętności logicznego myślenia. Puzzle to zbiór 36 elementów które przeniosą maluchy do świata oceanu.

  89,00 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Genialne graficznie puzzle. Tym razem to T-rex zaprasza nas do fantastycznego parku pełnego dinozaurów. Przyjemna kolorystyka o tematyce wesołego jurrasic parku

  89,00 zł
   
 • Przeciąganie liny: czas, start ! Pirat Rudobrody, Neptun, Król Mórz i Oceanów, Mała Syrenka, a nawet trzy małe Świnki, Pinokio i Wilk wyciągają coś baaaardzo, bardzo ciężkiego. Czy im się uda? To zależy tylko od nas ! Pięknie opracowane graficznie, 2-metrowe puzzle od Londji przeniosą w świat bajek i pozwolą kreatywnie spędzić wolny czas.

  89,00 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Puzzle dwustronne. 6 kawałków układa się w kształt koła, dopasowując do siódmego elementu. Dopasowuje się z jednej strony zwierzątka, z drugiej kolory.Pierwsze puzzle malucha, zrobione z grubej tektury, dzięki czemu nie zniszczą się, małe rączki mogą swobodnie ułożyć rysunek.

  55,00 zł
   
 • Puzzle to kreatywna zabawka, która uczy i bawi. Dzięki puzzlom Mapa kosmosu dzieci w przyjemny sposób poznają kosmos, ze wszystkimi jego urokami.

  39,00 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • To pierwsze puzzle historyczne stworzone przez wydawnictwo Qbum. Na pudełku znajdą Państwo legendy i informacje o ważnych wydarzeniach z początków państwa polskiego, grę ćwiczącą spostrzegawczość oraz specjalny kod, który pozwoli pobrać ze strony kolorowanki i kolejne gry utrwalające wiadomości zawarte na puzzlach.

  60,00 zł
   
 • Puzzle hiszpańskiej marki Londji to graficzne cuda. Układanie puzzli wspiera koordynacje ruchową i wzrokową oraz umiejętności logicznego myślenia. Puzzle to zbiór 22 elementów, można je ułożyć w różnych kombinacjach 2,3,4,i 5 elementowych oraz wkomponować je w obraz składający się z 8 elementów. Puzzle cechują się starannie dobraną kolorystyką oraz wysoką...

  89,00 zł
   
 • Kolorowe puzzle hiszpańskiej firmy Londj. Puzzle mają wysokie walory edukacyjne, doskonałą jakość i wykonanie oraz atesty bezpieczeństwa. Układanie puzzli rozwija szereg umiejętności, które zaprocentują w przyszłości. Zabawa z puzzlami uczy koncentracji, spostrzegawczości, myślenia i zręczności.Zestaw zawiera 54 kartonowych elementy zapakowanych w pudełko. 

  104,00 zł
   
 • Mega długie puzzle tekturowe o długości 2 metrów i szerokości 15 cm! Cóż, są naprawdę długie!Puzzle 52 elementy wykonane z kartonu z recyklingu.Made in Barcelona!

  84,00 zł
   
 • Przepiękne wykonane graficznie puzzle w tematyce baletu. Na puzzlach baletnice i grające na instrumentach zwierzęta.

  99,00 zł
   
 • Edukacyjne puzzle od Londji, które pomagają w nauce liczenia. Zestaw zawiera 10 zestawów puzzli, które przedstawiają różne zwierzęta. Jedna sowa, dwa krokodyle, 3 świnki... wreszcie 10 pingwinów. Każde ze zwierząt trzeba skrupulatnie policzyć!

  95,00 zł Oczekiwanie na dostawę
   

puzzle

Check also

Płacę przez PayU
Rozumiem

Sklep Malinowy Koszyk korzysta z plików Cookies. W każdej chwili możesz dokonać zmian dotyczących tych plików w ustawieniach swojej przeglądarki