puzzle  Znaleziono 78 produktów.

Pokazuje 25 - 48 z 78 produktów

 • Puzzle obserwacyjne Stadnina francuskiej marki Janod to zabawka idealna dla starszych dzieci, zwłaszcza tych o już sprecyzowanych upodobaniach. Wymaga precyzji i skupienia, zawiera drobne elementy, a poprzez zabawę uczy również wielu rzeczy o koniach, opiece nad nimi i aktywnościach z nimi związanych. 

  72,36 zł
   
 • Zestaw drewnianych klocków z motywem smoków. Z trzech klocków maluch może ułożyć 4 różne obrazki przedstawiające różne smoki.

  28,46 zł
   
 • Puzzle Mapa Gigant to zabawka idealna dla starszych dzieci, ponieważ łączy naukę z zabawą, ale wymaga też precyzji i skupienia. Puzzle składają się aż z 300 drobnych elementów. Układając je, dzieci poznają kontynenty i ich mieszkańców, zwierzęta, roślinność oraz aktywności ludzi z całego świata. Puzzle zostały wykonane z trwałego kartonu o kształtach,...

  78,86 zł
   
 • Puzzle obserwacyjne Szkoła to zabawka idealna dla starszych dzieci, zwłaszcza tych o już sprecyzowanych upodobaniach. Wymaga precyzji i skupienia, zawiera drobne elementy, a poprzez zabawę uczy również wielu rzeczy o zachowaniu w szkole, przebiegu lekcji i przerw, zabawach z kolegami, posiłkach w stołówce. 

  72,36 zł
   
 • Puzzle Las to duża układanka, która po złożeniu przeniesie dziecko do bajkowego lasu, gdzie roślinność i stworzenia (m.in. lisek, jeżyk, sowa) mają piękne, niebanalne kolory i są bardzo przyjazne. Puzzle składają się z 24 sporych elementów. Wykonane zostały z trwałego kartonu o kształtach, które pozwalają na łatwe łączenie elementów. 

  63,41 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Puzzle Ocean to duża układanka, która po złożeniu przeniesie dziecko w świat bajkowego oceanu, gdzie roślinność i stworzenia (m.in. wieloryb, pingwiny i mewy) mają piękne, niebanalne kolory i są bardzo przyjazne. Puzzle składają się z 24 sporych elementów. Wykonane zostały z trwałego kartonu o kształtach, które pozwalają na łatwe łączenie elementów.

  64,23 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Duży zestaw puzzli sensorycznych składa się z 20 elementów. Ułożony z nich obrazek przedstawia życie w lodowej krainie. Jej mieszkańców dziecko może poznać także sensorycznie – sierść czy skóra siedmiu zwierząt wykonane zostały z teksturowanych materiałów. Dotykanie różnorodnych tekstur imituje prawdziwe wrażenia empiryczne i rozwija dziecięcy zmysł dotyku.

  63,41 zł
   
 • Drewniane puzzle sensoryczne Zwierzęta ZOO pozwalają nie tylko zapoznać się z różnymi gatunkami zwierząt, ale poznać także dotyk futerka zwierzątka. Zestaw składa się z 7 elementów: 6 drewnianych elementów, które należy dopasować do odpowiednich zwierząt oraz 1 drewnianej planszy z wgłębieniami w namalowanych na niej postaciach tych zwierząt (małpa, lew,...

  60,98 zł
   
 • Puzzle hiszpańskiej firmy Londji stworzone są z wysokiej jakości produktów. Układanie puzzli wspiera koordynacje ruchową i wzrokową oraz umiejętności logicznego myślenia. Puzzle to zbiór 36 elementów które przeniosą maluchy do świata przyjaciół.

  72,36 zł
   
 • Duże, kolorowe puzzle składające się z 36 elementów hiszpańskiej firmy Londji. Z piękną ilustracją w stylu retro autorstwa Txell Darne, która przeniesie Waszego Malucha do świata bajki o Czerwonym Kapturku. Puzzle wykonane z wysokiej jakości tektury i papieru pochodzących z recyklingu (produkt Eco-Friendly). Zapakowane w starannie wykonane, twarde...

  72,36 zł
   
 • Duże, kolorowe puzzle składające się z 36 elementów hiszpańskiej firmy Londji. Z piękną ilustracją w stylu retro autorstwa Àfrica Fanlo, która przeniesie Waszego Malucha do świata bajki o Trzech Małych Świnkach. Puzzle wykonane z wysokiej jakości tektury i papieru pochodzących z recyklingu (produkt Eco-Friendly). Zapakowane w starannie wykonane, twarde...

  72,36 zł
   
 • Puzzle hiszpańskiej firmy Londji stworzone są z wysokiej jakości produktów. Układanie puzzli wspiera koordynacje ruchową i wzrokową oraz umiejętności logicznego myślenia. Puzzle to zbiór 36 elementów które przeniosą maluchy do świata oceanu.

  72,36 zł
   
 • Genialne graficznie puzzle. Tym razem to T-rex zaprasza nas do fantastycznego parku pełnego dinozaurów. Przyjemna kolorystyka o tematyce wesołego jurrasic parku

  72,36 zł
   
 • Przeciąganie liny: czas, start ! Pirat Rudobrody, Neptun, Król Mórz i Oceanów, Mała Syrenka, a nawet trzy małe Świnki, Pinokio i Wilk wyciągają coś baaaardzo, bardzo ciężkiego. Czy im się uda? To zależy tylko od nas ! Pięknie opracowane graficznie, 2-metrowe puzzle od Londji przeniosą w świat bajek i pozwolą kreatywnie spędzić wolny czas.

  72,36 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Puzzle dwustronne. 6 kawałków układa się w kształt koła, dopasowując do siódmego elementu. Dopasowuje się z jednej strony zwierzątka, z drugiej kolory.Pierwsze puzzle malucha, zrobione z grubej tektury, dzięki czemu nie zniszczą się, małe rączki mogą swobodnie ułożyć rysunek.

  44,72 zł
   
 • To pierwsze puzzle historyczne stworzone przez wydawnictwo Qbum. Na pudełku znajdą Państwo legendy i informacje o ważnych wydarzeniach z początków państwa polskiego, grę ćwiczącą spostrzegawczość oraz specjalny kod, który pozwoli pobrać ze strony kolorowanki i kolejne gry utrwalające wiadomości zawarte na puzzlach.

  48,78 zł
   
 • Puzzle hiszpańskiej marki Londji to graficzne cuda. Układanie puzzli wspiera koordynacje ruchową i wzrokową oraz umiejętności logicznego myślenia. Puzzle to zbiór 22 elementów, można je ułożyć w różnych kombinacjach 2,3,4,i 5 elementowych oraz wkomponować je w obraz składający się z 8 elementów. Puzzle cechują się starannie dobraną kolorystyką oraz wysoką...

  72,36 zł
   
 • Kolorowe puzzle hiszpańskiej firmy Londj. Puzzle mają wysokie walory edukacyjne, doskonałą jakość i wykonanie oraz atesty bezpieczeństwa. Układanie puzzli rozwija szereg umiejętności, które zaprocentują w przyszłości. Zabawa z puzzlami uczy koncentracji, spostrzegawczości, myślenia i zręczności.Zestaw zawiera 54 kartonowych elementy zapakowanych w pudełko. 

  84,55 zł
   
 • Mega długie puzzle tekturowe o długości 2 metrów i szerokości 15 cm! Cóż, są naprawdę długie!Puzzle 52 elementy wykonane z kartonu z recyklingu.Made in Barcelona!

  68,29 zł
   
 • Przepiękne wykonane graficznie puzzle w tematyce baletu. Na puzzlach baletnice i grające na instrumentach zwierzęta.

  80,49 zł
   
 • Edukacyjne puzzle od Londji, które pomagają w nauce liczenia. Zestaw zawiera 10 zestawów puzzli, które przedstawiają różne zwierzęta. Jedna sowa, dwa krokodyle, 3 świnki... wreszcie 10 pingwinów. Każde ze zwierząt trzeba skrupulatnie policzyć!

  77,24 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Idealna pierwsza układanka dla Maluchów. Z pomieszanych puzzli najmłodsi muszą dopasować popularne zwierzaki do ich domów. Z 20 elementów można ułożyć 10 kolorowych zestawów. Puzzle zapakowane są w ładne, metalowe pudełko. Świetnie się sprawdzi jako prezent.

  31,71 zł
   
 • Gra w Chińczyka przypadnie do gustu zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. W wersji magnetycznej świetnie sprawdzi się w podróży. Magnetyczne elementy nie pogubią się, w każdej chwili można wrócić do grania. Całość zapakowana jest w poręczne, metalowe pudełko

  23,58 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Idealna pierwsza układanka dla Maluchów. Z pomieszanych puzzli najmłodsi muszą dopasować cyfrę z rysunkami odpowiadającym właściwej liczbie. Maluch poprzez zabawę poznaje cyfry, jest do doskonały wstęp do nauki liczenia. Świetnie się sprawdzi jako prezent.

  31,71 zł
   

puzzle

Check also

Płacę przez PayU
Rozumiem

Sklep Malinowy Koszyk korzysta z plików Cookies. W każdej chwili możesz dokonać zmian dotyczących tych plików w ustawieniach swojej przeglądarki