drewniane figurki do malowania  Znaleziono 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 produktów

 • Drewniany zajączek o wymiarach: 18,5 cm / 7,28 inch Możesz pomalować, a potem zmienić zdanie, zetrzeć farbę papierem ściernym i pomalować jeszcze raz. Drewno jest najekologidzniejszym materiałem, jeśli już naprawdę nie będzie Ci się Twoja figurka podobała.... poprostu ją spal.

  19,51 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Drewniane auto o wymiarach: 18,5 cm / 7,28 inch  Możesz pomalować, a potem zmienić zdanie, zetrzeć farbę papierem ściernym i pomalować jeszcze raz. Drewno jest najbardziej ekologicznym materiałem, jeśli już naprawdę nie będzie Ci się Twoja figurka podobała, po prostu ją spal.

  19,51 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Drewniany kot o wymiarach: 18,5 cm / 7,28 inch  Możesz pomalować, a potem zmienić zdanie, zetrzeć farbę papierem ściernym i pomalować jeszcze raz. Drewno jest najekologidzniejszym materiałem, jeśli już naprawdę nie będzie Ci się Twoja figurka podobała....po prostu ją spal. Drewniana zabawka do kilkukrotnego pomalowania.  

  19,51 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • drewniana gitara o wymiarach: 18,5 cm / 7,28 inch Możesz pomalować, a potem zmienić zdanie, zetrzeć farbę papierem ściernym i pomalować jeszcze raz. Drewno jest najekologidzniejszym materiałem, jeśli już naprawdę nie będzie Ci się Twoja figurka podobała, poprostu ją spal.

  19,51 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Drewniany słonik o wymiarach: 18,5 cm / 7,28 inch  Możesz pomalować, a potem zmienić zdanie, zetrzeć farbę papierem ściernym i pomalować jeszcze raz. Drewno jest najekologidzniejszym materiałem, jeśli już naprawdę nie będzie Ci się Twoja figurka podobała....po prostu ją spal. Do farbek dołączony jest papier ścierny, po pomalowaniu można zetrzeć warstwę...

  19,51 zł
   
 • drewniana żaglówka o wymiarach: 18,5 cm / 7,28 inch  Możesz pomalować, a potem zmienić zdanie, zetrzeć farbę papierem ściernym i pomalować jeszcze raz. Drewno jest najekologidzniejszym materiałem, jeśli już naprawdę nie będzie Ci się Twoja figurka podobała....po prostu ją spal.

  19,51 zł
   
 • Drewniany aniołek o wymiarach: 18,5 cm / 7,28 inch  Możesz pomalować, a potem zmienić zdanie, zetrzeć farbę papierem ściernym i pomalować jeszcze raz. Drewno jest najekologidzniejszym materiałem, jeśli już naprawdę nie będzie Ci się Twoja figurka podobała....po prostu ją spal.

  19,51 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Drewniany łoś o wymiarach: 18,5 cm / 7,28 inch  Możesz pomalować, a potem zmienić zdanie, zetrzeć farbę papierem ściernym i pomalować jeszcze raz. Drewno jest najekologidzniejszym materiałem, jeśli już naprawdę nie będzie Ci się Twoja figurka podobała....po prostu ją spal. Drewniana zabawka do kilkukrotnego pomalowania.  

  19,51 zł Oczekiwanie na dostawę
   

drewniane figurki do malowania

Check also

Płacę przez PayU
Rozumiem

Sklep Malinowy Koszyk korzysta z plików Cookies. W każdej chwili możesz dokonać zmian dotyczących tych plików w ustawieniach swojej przeglądarki