plakaty  Znaleziono 34 produktów.

Pokazuje 25 - 34 z 34 produktów

 • Plakat- akwarela przedstawiający podstawowe litery polskiego alfabetu. Idealnie nadaje się na ścianę w pokoju dziecka. Każde zwierzątko umieszczone jest obok litery, od której zaczyna się jego nazwa, co stanowić może piękny początek nauki czytania. 

  56,10 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Portret małego liska to autorska ilustracja z serii "Bimbla's Little Friends". Obrazek został namalowany ręcznie, a następnie wydrukowany na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350g. Sprzedawany jest bez ramki.

  31,71 zł
   
 • Plakat szop pracz to autorska ilustracja, która ozdobi pokój dziecięcy lub kącik do zabawy. Plakat wydrukowany na wysokiej jakości papierze satynowym o gramaturze 170g. Format A3 (420x297mm). Plakat wysyłamy w kartonowej tubie.

  31,71 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Plakat Małpka o autorska ilustracja, która ozdobi pokój dziecięcy lub kącik do zabawy.Plakat wydrukowany na wysokiej jakości papierze satynowym o gramaturze 170g. Format A3 (420x297mm). Plakat wysyłamy w kartonowej tubie.

  31,71 zł
   
 • Temat warty uwagi. Często dzieciom wmawia się tylko te "dobre", nie mówi się o tych "złych" o ile w ogóle możemy je tak podzielić. Każda z nich tak naprawdę kształtuje nasza osobowość i poczucie wartości. Każdy z nas się z czegoś cieszy, czegoś wstydzi i nawet złości, gdy coś idzie nie po jego myśli. Uczmy dzieci emocji. Pozwalajmy im na chwile słabości...

  53,66 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • Plakat zwierzaki to minimalistyczne i trochę abstrakcyjne przedstawienie zwierząt. Abstrakcyjne, bo już na pierwszy rzut oka widzimy, że jedno z nich zupełnie nie pasuje do reszty grupy. 

  53,66 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • plakat pory roku to cudna grafika z o odpowiednimi ilustracjami obrazującymi dzieciom jaka jest kolejność pór roku i jak się one nazywają.

  53,66 zł
   
 • Plakat edukacyjny poruszający temat TYGODNIA. Na plakacie widzimy siedmioro dzieci, z czego każdy trzyma tabliczkę z kolejnym dniem tygodnia. Plakat ułatwi dzieciom zapamiętanie ich kolejności.

  53,66 zł
   
 • GRAJĄCY ALFABET- Alfabet i znajomość liter jest niezbędna do prawidłowego rozwoju dzieci. Ważne by ich poznawanie było zabawą. Skojarzenia liter z konkretnymi przedmiotami błyskawicznie kodują się w małych głowach. 

  53,66 zł
   
 • POKONAJ STRACHA - Lęk. Dzieci się boją wielu rzeczy. Z reguły są to wytwory ich wyobraźni. Ilustracje na plakacie pokazują, że tak naprawdę nie ma się czego bać. Pająki są na tyle maleńkie, że właściwie można się nimi bawić niczym marionetką. Na wilki wystarczy głośno krzyknąć. Cienie to nie potwory na ścianach, a fajna zabawa. Wszelkiego rodzaju bestie,...

  53,66 zł
   

plakaty

Check also

Płacę przez PayU
Rozumiem

Sklep Malinowy Koszyk korzysta z plików Cookies. W każdej chwili możesz dokonać zmian dotyczących tych plików w ustawieniach swojej przeglądarki