tapety  Znaleziono 32 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 32 produktów

 • To nasza najpopularniejsza tapeta, bo idealnie pasująca do pokoiku zarówno chłopca jak i dziewczynki. Bardzo często jest to tło kołyski – delikatne, subtelne, lekko skandynawskie. Tapeta nie przytłacza, jest świetnym dopełnieniem wystroju, nawet jeśli wykleimy dużą ścianę. Gwiazdki są w kolorach czarnym, szarym i łososiowym. Podana cena jest ceną za 1 m2.

  119,00 zł
   
 • Choinki to delikatny wzór dla wnętrz, które – przewrotnie – należy ocieplić

  119,00 zł
   
 • Tapeta flamingi, czyli jeden z naszych ulubionych, pastelowych wzorów. Kasia / grafik namalowała najpiękniejsze flamingi, a my poskładaliśmy je tak, aby stanowiły zapętlony wzór.

  119,00 zł
   
 • Kropelki to wzór tapety kontrastowej, jest biało-czarny. Tapeta ma białe tło i czarne wzory, dzięki czemu nie przyciemnia pokoju. Swietnie nadaje się do pokoiku o białych ścianach, ponieważ jedna ściana w takich wzorach nie sprawi,ze w pokoiku będzie się „działo zbyt wiele”.

  119,00 zł
   
 • Kaktusy to hit… po drugiej stronie oceanu! Przyznajemy, że kaktusy nie są naszym autorskich wzorem. Jednak tak bardzo zachwyciliśmy się nimi, przeglądając Pinteresta, że znaleźliśmy dzieło autorskie i odkupiliśmy je z prawami odsprzedaży w Europie. UWIELBIAMY te kaktusy i najchętniej wytapetowalibyśmy nimi sobie calusieńką pracownię!

  119,00 zł
   
 • Kiedyś jedno ze studiów architektonicznych użyło naszego Harry’ego jako tapety. Jak to w internecie bywa, nowina, że Harry może być w wersji makro rozeszła się z prędkością światła i tak nasz królik pojawił się na wielu portalach wnętrzarskich. 

  650,00 zł
   
 • Kropelki to wzór tapety kontrastowej, jest biało-czarny. Tapeta ma białe tło i czarne wzory, dzięki czemu nie przyciemnia pokoju. Swietnie nadaje się do pokoiku o białych ścianach, ponieważ jedna ściana w takich wzorach nie sprawi,ze w pokoiku będzie się „działo zbyt wiele”.

  119,00 zł
   
 • Tapeta „Liście 1″ to tapeta, która od roku wisi w naszej pracowni. Już kilku klientów pozyskaliśmy, ponieważ od razu po przekroczeniu progu zakochali się w tym wzorze. Bo wielkie liście, z których te największe mają ponad 30 cm robią wrażenie! Mają soczysty kolor, ale nie są narzucające się. To tapeta – klasyk.

  119,00 zł
   
 • Liście 2 to tapeta subtelna. Wzory są bardziej delikatne Podana cena jest ceną za 1 m2. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej technicznych szczegółów, spójrz poniżej…

  119,00 zł
   
 • Tapeta Magiczna Łąka to świetna propozycja dla tych, którzy jednym pociągnięciem (naklejeniem) chcą po prostu  zmienić pokój. Inspiracja były tapety w liście, dżunglę, które znaleźliśmy na serwisie Pinterest, jednak w polskich wnetrzach  dżungla nie zawsze się sprawdza

  119,00 zł
   
 • To jest magia! Gwiazdki, które sprawią, że do pokoju będzie się wchodzić, jak do magicznego pomieszczenia

  119,00 zł
   
 •   To chyba nasza ukochana dziewczęca tapeta,która kojarzy nam się z Alicja w Krainie Czarów. Dlaczego? Bo jest superbajkowa. Ale jednocześnie nie jest intensywna. Nie przytłacza. Jest uzupełnieniem w pokoju, a nie jego głównym motywem. Nadaje mu baśniowego wyglądu, ale nie dosłownie.

  119,00 zł
   
 • Oto świetna, superneutrana tapeta. Po pierwsze dlatego, że nie podlega żadnym trendom. Po drugie dlatego, że nie przedstawia żadnego konkretnego wzoru, postaci, motywu. Po trzecie jest superuniwersalna, bo zestawienie czerni i bieli może pięknie zdobić pokój zarówno chłopca jak i dziewczynki, dwulatka, ale nawet licealisty.

  119,00 zł
   
 • Subtelny, sielski wzór w stonowanych kolorach. Uwielbiamy motywy tzw. cebulowe, dlatego i ta łąka ma gamę kolorystyczną troszkę w stylu holenderskim, duńskim, angielskim, może i szwedzkim.

  119,00 zł
   
 • Lekko francuskie (kształt), trochę skandynawskie (kolor). A generalnie uniwersalne, czyli jak większość naszych tapet. Staramy się tak wymyślać lub wybierać wzory, aby te pasowały zarówno do pokoju chopca jak i dziewczynki. I romby waśnie taką funkcje spełniają w 100%.

  119,00 zł
   
 • Motyw francuski. A my Francję uwielbiamy. Nasze różówo-łososiowe romby to propozycja dla dziewczynek, do pokoików małych baletnic, księżniczek, fajnych dziewczyn! Wzór świetnie pasuje jako tło np. za łózka, za biurka. Nada wnętrzy charakteru i to na kilka lat, bo pattern jest uniwersalny. Dlatego spodoba się zarówno czterolatce jak i pilnej uczennicy

  119,00 zł
   
 • Wzór dla miłośników skandynawskiego designu i dziecięcych przestrzeni, które… nie są cukierkowe! To świetne rozwiązanie na ścianę o szerokości 2-3 metrów, które sprawi, że przestrzeń z tapetą będzie się wyróżniać.

  119,00 zł
   
 • Wzgórza to wzór tapety kontrastowej, jest biało-czarny. Tapeta ma białe tło i czarne wzory, dzięki czemu nie przyciemnia pokoju. Swietnie nadaje się do pokoiku o białych ścianach, ponieważ jedna ściana w takich wzorach nie sprawi,ze w pokoiku będzie się „działo zbyt wiele”. Dobrze będzie także współgrać z odcieniami jasnego brązu, szarego, delikatnego...

  119,00 zł
   
 • Delikatne listki, w których nadruk imituje kolor złoty. Wzór świetnie pasuje zarówno do pokoików dziecięcych, jak i do pokojów dorosłych. Jest uniwersalny. Ale jest też uniwersalny pod względem… płci

  119,00 zł
   
 • DeKorek Skandynawska Chmurka jest w pełni zadrukowana na kolor biały i czarny (delikatny). Naturalny kolor korka nie jest widoczny spod farby. Czerń i biel chmurki zostaje przełamana kolorowymi kropelkami. A to akurat realizacja na specjalna prośbę naszych klientów, który pisali do nas o nieco więcej koloru… Et voila!

  179,00 zł
   
 • DeKorek Skandynawska Chmurka jest w pełni zadrukowana na kolor biały i czarny (delikatny). Naturalny kolor korka nie jest widoczny spod farby. Do chmurki dokładamy zestaw 25 kropelek w pastelowych delikatnych kolorem i w naszych ukochanym złocie. To ukłon w stronę dziewczynek.

  179,00 zł
   
 • DeKorek Skandynawski Domek to korek o grubości 8mm, który ma zadrukowany dach. Struktura i kolor korka jest widoczna na „ścianie” domku, jednak dach jest przykryty farbą

  179,00 zł
   
 • DeKorek Chmurka Dots jest częściowo zadrukowana, ma białe kropeczki na naturalnym podłożu. Wygląda świetnie zarówno na białych jak i kolorowych ścianach, szczególnie tych w pastelowych lub neutralnych odcieniach. Kropki są nieregularne, nie mają kształtu idealnych kółek.

  179,00 zł
   
 • DeKorek Skandynawska Chmurka jest w pełni zadrukowana na kolor czarny (delikatny) i biały. Naturalny kolor korka nie jest widoczny. Świetna do pokoików chłopięcych. Czerń i biel chmurki zostaje przełamana kolorowymi kropelkami. A to akurat realizacja na specjalna prośbę naszych klientów, który pisali do nas o nieco więcej koloru… Et voila!

  179,00 zł
   

tapety

Check also

Płacę przez PayU
Rozumiem

Sklep Malinowy Koszyk korzysta z plików Cookies. W każdej chwili możesz dokonać zmian dotyczących tych plików w ustawieniach swojej przeglądarki