domino  Znaleziono 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów

 • Przepięknie wykonane graficznie drewniane domino z obrazkami opisanymi w języku angielskim. 28 drewnianych kawałków w polskiej wersji językowej. Jest to gra domino, która polega na dopasowaniu obrazków ze słowami. Każde słowo lub obrazek może być użyte w grze dw razy. Wspaniała gra dla całej rodziny. 

  51,22 zł Oczekiwanie na dostawę
   
 • 28 klocków drewnianych z figurami geometrycznymi na ściankach czyli domino dla dzieci! Drewniane domino z nadrukowanymi kolorowymi kształtami. Wszystko w solidnej, drewnianej skrzyneczce, wykonane z drewna bukowego z polskich lasów, zapakowane w drewniane pudełko.

  74,80 zł
   
 • Cudownie wykonane graficznie domino Ocean. Na Oceanie piraci ukrywają skarby, dzieci oglądają kolorowe rybki, a statki zrobione są z puszek po sardynkach. Domino to 28 pięknie ilustrowanych elementów. Celem jest jak najszybsze pozbycie się kart.

  60,98 zł
   
 • Klasyczna gra Domino w wersji podróżnej. Całość zamknięta jest w metalowe pudełko niewielkich rozmiarów które ułatwi przechowywanie gry. Dzięki temu, że poszczególne elementy gry są magnesami, grać możemy w każdym miejscu. Elementy gry nie zgubią nam się, a dodatkowo do grania możemy powrócić w każdym momencie.

  23,58 zł
   
 • Domino Zwierzęta Rigolooo francuskiej marki JANOD to wspaniała rozrywka dla 2 do 4 graczy. Gra składa się z 28 dwustronnych płytek – po jednej stronie są to kolorowe, klasyczne płytki domina z odpowiednią liczbą kropek - „oczek” na każdej połowie (od 1 do 6), po drugiej – dwie ilustracje zwierząt, m.in. osła, lisa czy barana. 

  39,84 zł Oczekiwanie na dostawę
   

domino

Check also

Płacę przez PayU
Rozumiem

Sklep Malinowy Koszyk korzysta z plików Cookies. W każdej chwili możesz dokonać zmian dotyczących tych plików w ustawieniach swojej przeglądarki